Calendar
Schedules
Ranking
Events
Alerts
Field Status
Home
>
Youth Indoor Soccer - Winter 2018
Login
Click on program name to get team information.To navigate the schedules, click the + to expand a league, and the - to hide the league. Click the team or division name to view a schedule.
Click on Contest or Teams
Favorites
Schedule
Teams
Youth Indoor Soccer - Winter 2018
Boys U10 Orange
Army* (Rubalcava)
Bulldogs* (Fraza)
Moose Army* (Rodriguez)
Red Bulls* (Trout)
Rovers* (Shalda)
Boys U10 Red
Avengers (Olaleye)
Bird (Bird)
Destroyers* (Hollingworth)
Frisco Lightning* (Koeppen)
Frisco United* (Hester)
Prosper Fuego FC* (Wells)
Strikers* (Rosales)
Strikerz* (Duran)
Wolfpack* (Klein)
Boys U11/12 Blue
Chupacabras* (Allen)
FC Lions* (Strain)
FC Pumas* (Rodriguez)
Fusion* (Dreskin)
Mudbugs* (SANDLER)
Patriots* (Trout)
Tigers* (Estrada)
Boys U11/12 Gold
Arsenal* (Jackson)
Dragons (Thiele)
Dynamite FC* (Heinlen )
Flame Kickers (Ashiqali)
Hornets FC* (Hutchinson)
Raptors* (Hermosillo)
Rockets* (Sanchez)
Tarheels* (Wilson)
Boys U13/14 Comp
Blue Lightning* (Simon)
FC Dallas 05B* (Marin)
FC Frisco* (GUTIERREZ)
FC Titans* (Bollinger)
Frisco Fusion 05B* (Hazen)
Frisco Steamers* (Boyle)
Real Galactic FC (Mbonkunu)
Boys U13/14 Rec
FC Madrid (KutKut)
Frisco United* (Benaglia)
FSC Roma* (Ballero)
Panthers* (Buck)
Prosper Pride* (Sheely)
Rangers FC* (Ballenger)
Sugg (Sugg)
Boys U4/5
Avengers (Buck)
Little Sharkz* (Archer)
Solar Grassroots* (Juliao)
The Grizzlies (Scott)
Velociraptors* (Howlett)
Boys U6
Avengers (Hallas)
Blumberg (Blumberg)
Bobcats (Sacco)
FC Lightning (Mitchell)
Frisco Dragons* (MacArthur)
Panthers* (Van Sickle)
Red Dragons* (Adamson)
Rockets* (Sanchez)
Sharks* (Stanton)
Stingrays* (Denton)
Tigers* (Wise)
Zonic (Corona)
Boys U7
Avengers (ORTIZ)
Ballers* (Baird)
FC Dragons (Henley)
Frisco Tornadoes (Dockum)
Lightning Boltz (Adams)
Sharkz* (Archer)
Spryzen Crushers (Salinas)
Boys U8
Boomerangs (Manners)
Dynamite FC* (Heinlen )
Green Machine (Hucks)
Gunter Tigers* (Waggoner)
Mighty Falcons (Boboy)
Orange Crush (Birkelbach)
Raiders* (Gorrebeeck)
Sting* (Pickens)
Strikers* (Karins)
The Captains* (Hippett)
Wildcats* (Young)
Young Gunners (Emeharole)
Boys U9 Gray
Crocodiles* (Rodriguez)
Flame Kickers (Ashiqali)
Rangers* (Cortinas)
Raptors* (Kara)
Red Dragons (Porras)
Rockets* (Sanchez)
Yetis* (Means)
Boys U9 White
Cobras (Venzor)
Cowboys (Brezina)
Nexus Hotshots (Kim)
Soccer Ninjas* (Jacobi)
Steamers* (Boyle)
Girls U10
Frisco Dash* (Means)
Short Kicks (Mueller)
Storm (Edmunds)
TC Stars* (Martinez)
Team Rio* (Mcgrath)
Girls U11/12
FC Tarts* (Sudomir)
Flower Power* (McNamara)
Pusheen (Retallack)
Villere (Villere)
West Tx FC Dallas (Cardenas)
Girls U13/14 Competitive
Frisco Fusion-Alpha* (Marroquin)
Frisco Fusion-Omega* (Marroquin)
Mckinney United U14* (Rogers)
Shamrocks* (perez)
Texas Tigers* (Schmidt)
Girls U5/6
Alcantara (Alcantara)
Bird (bird)
Glitter Bombs (Adam)
Rumble Bees (Butcher)
Girls U7
Cheetah Chicks (Dean)
Pink Princesses (Pham)
Rainbow Unicorns (Carpenter)
Super Girls (Rodriguez)
Super Stars (Jones)
Girls U8
Frisco Crush (Hester)
Frisco Fireflies (Hunsicker)
Stars (Allen)
The A-Team* (Mays)
Girls U9
Cobra Kai* (Marroquin)
Kangaroos* (Miner)
Lady Longhorns (Barron)
NTX Huskies* (perez)
Panthers* (Hooten)
Sparkling Eagles (Kastner)
Sting (Skirha)