Home
>
Youth Indoor Soccer - Winter 2020
Click on program name to get team information.To navigate the schedules, click the + to expand a league, and the - to hide the league. Click the team or division name to view a schedule.
Click on Contest or Teams
Favorites
Schedule
Teams
Youth Indoor Soccer - Winter 2020
Boys U05/06
Blue Sharks* (Wells)
Dutch Cubs* (Young)
Jaguars (Gutierrez)
Raptors (Hester)
Southern Soccer* (Heller)
Winter Knights (Hitchcock)
Boys U07
Dragons* (Rudd)
FC Stars* (Buck)
Flood (Flood)
Hyenas* (Fink)
Jedi Knights* (Barron)
Lightning Boltz (Adams)
Little Sharkz* (Archer)
Solar 14B Castro* (Juliao)
Texas Thunder (Harden)
Boys U08
Barca FC (Hernandez)
Celtics* (Duke)
Frisco Falcons* (Bendler)
Frisco United* (Rah)
Green Rocks FC* (Bauer)
Sharks* (Stanton )
Zonic (Corona)
Boys U09 Grey
Cheetahs* (Badillo)
Eagles* (Murphy)
Lightning Boltz (Adams)
Sharkz* (Archer)
Southern Soccer* (Binning)
Tornadoes (Dunagan)
USA Bald Eagles* (Stewart )
Wolves* (Jimenez)
Boys U09 White
Celtics* (Duke)
FC Dragons* (MacArthur)
Forms Academy 12B Dev* (Hogsett)
Forms Academy 12B* (Hogsett)
Tigers* (Birdsell)
Boys U10 Orange
Boomerangs* (Manners)
Dutch Lion FC* (Peng)
Forms Academy 11B Dev* (Hogsett)
Forms Academy 11B* (Hogsett)
The Bears* (Berteotti)
Wolf Pack* (Fink)
Yellow Jackets* (Gray)
Boys U10 Red
Dynamite FC* (Heinlen )
Knights* (Searle)
Mighty Falcons* (Boboy)
Murder Hornets* (Wong)
Rolling Thunder* (Bakelman)
Boys U11/12 Blue
Blue Lightning* (Simon)
Cobras* (Venzor)
Dutch FC* (Nygard)
Eagles* (Murphy)
Frisco Fusion* (Koeppen)
Frisco Pride (Forson)
Fuego* (Wells)
Texans* (Lee)
Transformers* (Stewart)
Boys U11/12 Gold
Among Us* (Rodriguez)
FCD North Black* (Luna)
Flamingos* (Mcgowan)
Forms Academy 09B* (Hogsett)
Forms Academy 10B* (Hogsett)
Moose Army* (Rodriguez)
Pumas* (Guerra)
Solar 2011 Hobbs* (Juliao)
Steamers* (Boyle)
Boys U11/12 Green
ALPHA* (Gonzales)
CCA Warriors* (Henry)
Frisco Alps (HALIM)
Ghosts* (Nunnenkamp)
Raiders (Buchanan)
Storm* (Cain)
Wolves* (Jimenez)
Boys U13/14 Black
Amigos* (Mentesana)
FC Celina* (Holloway)
FC Madrid* (KutKut)
Frisco Fusion* (Beck)
Mustangs* (Jimenez)
The Imposters* (Wong)
Tigers* (Estrada )
Boys U13/14 Brown
Dallas Patriots* (Trout)
Dynamite FC* (Heinlen )
Frisco Fire* (Buck)
Hornets FC* (Hutchinson)
Panthers* (sabedra)
Raptors* (Hermosillo)
Titans* (Heinzelman)
Girls U05/06
Bluebonnets (Machel)
Ladybugs (Banks)
Williams (Williams)
Girls U07/08
Art Stars (Haire)
Bad Bumble Bees* (Torbert)
Knights (Venteicher)
Pink Lightning (Songy)
Rainbow Dash* (Watling)
Red Daredevils (DiCarlo)
Solar 14G Castro* (Juliao)
Space Unicorns* (Gonzales)
Tigers (Holden)
Girls U09/10 Blue
BlueBelles* (Bakelman)
Hot Shots* (HAHN)
Misfits* (Goza)
Night Furies* (Schittone)
Predators* (Luna)
Girls U09/10 Pink
Cheetah Chicks* (Dean)
Frisco Cowgirls* (Arguson)
Galaxy (Naron)
Orange Crush United* (Asel)
Texas Tornadoes* (Varela)
Girls U11/12 Blue
FC Kaos* (Sechovec)
Frisco Dash* (Means)
Panthers* (Barron)
Pink Panthers* (Uber)
Sparkling Eagles* (Kastner)
Thunder (Mireles)
Girls U11/12 Purple
Forms Academy 09G* (Hogsett)
Frisco Sting* (Skirha)
NTX Storm* (Perez)
Shegotgame* (Rodriguez)
Strikers* (Deoliveira)
TC Stars* (Martinez)